STORIA by Abstra

STORIA by Abstra

147 Follower 147 Follower
Profilo
Episodi Podcast
 • Dla Pieniędzy Podcast
  Dla Pieniędzy Podcast
  Categoria: Economia
  8 Puntate
  "Dla Pieniędzy" to cykliczny program publicystyczny którego tematem będzie gospodarka, finanse, ekonomia ale również sława i wszystko co wiąże się z emocjonującym tematem jakim są pieniądze.
 • FOOT TRUCK LIVE
  FOOT TRUCK LIVE
  Categoria: Calcio
  85 Puntate
  FOOT TRUCK LIVE to niemal codzienne audycje piłkarskie. Poniedziałek - liga włoska. Wtorek - liga niemiecka. Środa - liga angielska. Czwartek - liga hiszpańska. Z kolei w każdy piątek usłyszycie specjalną audycję od twórców kanału FOOT TRUCK. To pierwszy taki piłkarski podcast w Polsce.
 • Podcast! Kamera! Akcja!
  Podcast! Kamera! Akcja!
  Categoria: Film e TV
  19 Puntate
  Podcast! Kamera! Akcja! Co tydzień o filmach, serialach, i popkulturze ze swoimi fantastycznymi Gośćmi rozmawia Dawid Muszyński, który na ten temat wie prawie wszystko.
 • ProTube
  ProTube
  Categoria: Tecnologia
  3 Puntate
  ProTube to flagowy kanał Grupy ABSTRA, w którym dzielimy się wiedzą dotyczącą nowych mediów. Słuchaj nas regularnie, aby wiedzieć, jak zbudować silną markę w sieci, jak wykorzystać do promocji YouTube'a.
 • RADZISZ - Masny Podcast
  Podcast RADZISZ to autorska audycja Rafała Masnego, który razem ze swoimi Gośćmi odpowiada na pytania słuchaczy. Pytania o tym jak żyć, jak dokonywać trafnych wyborów, jak radzić sobie z codziennymi rozterkami. Całkowicie na serio, ale z dużą dawką humoru.
Follower
  Following
   iAB member
   Copyright 2020 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Crea un podcast - New York, NY
   Aiuto